• SK EN
  • +421 905 256 166

O nás

Niečo o nás, o HEMANsoft

Z malovaním som začal asi ako každý uz v škôlke :) V pionierskom tábore som prvý raz videl počítač a velmi ma to zaujalo čo tp je zač a je ccehm taky:), takže som na vianoce jeden dostal bola to skladačka Maťo :) A tak začali moje prve krôčky s PC, hranie, programovanie, rozoberanie, skladanie a iné. S nástupom Windows95 som začal rozmýšlat ako by sa dal PC využit a začat zarabat hlavou :) Zamestnal som sa v miestnej firme kde som skladal a servisoval počitače a iné... Postupom času som objavil čo všetko sa okrem hrania na Pc dá robiť, a pridal som k tomu aj Grafické programy, tvorbu webstanok, robil som pre rôzne firmy v IT mám rozsiahle skúsenosti v oblasti grafiky, dizajnu, programovanie webov, reklamy, skladanie počitačov, servis, riešenie problemov, servis a sprava sieti a serverov a vela iného a stále sa učím nové a nové veci :)


Kombináciou najnovších technológií vytvárame efektívne riešenia pre potreby dnešného trhu a vo všetkých oblastiach makáme o sto šesť :). Pri práci dávame dôraz na kreativitu, funkčnosť a osobitý prístup. Práca je pre nás prínosom a preto ju neberieme ako povinnosť, ale ako možnosť vytvárať niečo nové. Poskytneme len kvalitné služby v oblastiach grafiky, tvorby web stránok, poradenste, reklamy, SEO, analýza návštevnosti, skrátka všetko potrebujete. My svoju prácu milujeme. Preto za nás hovoria výsledky...

favicon

Naše prednosti

Stále sa je čo učit, ale aj tak sa môžete vždy na nás spolahnút.

97% Complete
Programovanie Webstránok97%
98% Complete (success)
Grafický dizajn98%
96% Complete (info)
Poradenstvo96%
99% Complete (warning)
IT Bezpečnost99%
99% Complete (danger)
Servis99%
96% Complete (info)
Tlač a Výroba96%

 

Bohaté Skúsenosti

Máme Bohaté a dlhoročné skúsenosti v roznych oblastich.

Moderné Technológie

Stále nás Zaujímajú najnovšie moderné technológie a postupy ktoré implementujeme.

Rýchlost

Dodanie projektu v stanovený termín je našou prioritou.

Zmysel pre detail

Zmysel pre detaily je výborná vlastnosť, ktorá nám v mnohom vela vecí uľahčuje.

Precíznosť, dôslednosť

Precíznosť, Presnosť a výkon v každej situácii, za každých okolností a zachovať si objektívnosť sú hlavnými benefitmi.

Podpora, Servis

Vždy keď máte problém a neviete si poradiť, stačí nám zavolať a my vám pomožeme, o naše proejkty sa staráme, Servisujeme.