• SK EN
  • +421 905 256 166

Služby

Tvorba webstránok

Dobrý webdizajn musí odzrkadľovať filozofiu spoločnosti.Je potrebné si uvedomiť, že v dnešnej dobe je webová stránka jednou z najdôležitejších častí propagácie každej spoločnosti. Bez vlastnej webovej stránky ako by ste na trhu ani neboli.

Tvorba e-shopov

Na základe Vašich požiadaviek navrhneme celistvú podobu Vašej stránky zahŕňajúcu všetky potrebné aspekty, Priprávíme pre Vás funkčnú responzívnu webovú stránku s moderným dizajnom a školením administrácii webu. Nezabudnime na eshop, landing page, microsite či funkčný blog.

Seo Optimalizacia

SEO optimalizácia vašej stránky je samozrejme súčastou každého webu. Od základnej, až po pokročilu ktorá sa upravuje priebežne podla potreby.

Pre Chovatelov zvierat

V dnešnej dobe sú webové stránky alfou a omegou v oblasti prezentácie Vášho chovu. Najmä pre zahraničné chovateľov predstavujú často jedinú možnosť ako sa niečo dozvedieť o Vašom chove a aktivitách. Originálny vkusný vzhľad, funkčnosť a prehľadnosť stránok vypovedá o tom, kam v chove mierite Ponúkame unikátne prepracovaný grafický dizajn, špičkový redakčný systém zároveň ale jednoduchý na ovládanie a kompletné zriadenie hostingu aj domény. Grafické práce, vizitky, letáčiky, samolepky na auto a ďalšie grafické služby a iné...

Grafický Dizajn

Hľadáte kvalitné grafické návrhy a služby? Tak ste na správnom mieste. Pripravíme pre Vás návrhy a na konečné riešenie môžeme prísť spoločne. Akýkoľvek grafický návrh pre Vás pripravíme podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Originálna rastrová ani vektorová grafika u nás nie je žiadny problém.

Firemná Identita

Myslíme aj na budovanie Vašej Firemnej značky, Pomôžeme Vám ju vytvoriť tak, aby fungovala. Nie je totiž dôležité len to, či Vás zákazník vidí – dôležité je aj to, či si Vás zapamätá. Odlíšte sa od svojej konkurencie, a to jednoznačne Našim zámerom je pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne, pretože, to čo platí pre jedného, pre druhého úspech zaručiť nemusí. Radi sa postráme o vaše logo, slogan, rôzne vizuálne a propagačné materiály.

PR, Marketing

Ste neviditeľný vo svete online? Je načase to zmeniť. Dnes je online už snáď všetko a Vaša firma by nemala byť tá, ktorá bude v tomto smere zaostávať. Vo svete online marketingu sa nejedná len o to mať peknú webovú stránku. Proces získavania zákazníkov v digitálnom priestore je omnoho zložitejší a konkurencia je samozrejme vysoká.

Reklama

Pamätajte, že na rozdiel od iných komunikačných kanálov, sú sociálne siete obojsmerné. Nekomunikujete len Vy, ale môžete sa tešiť aj na spätnú väzbu. Dôležité je prinášať kvalitný a pekne spracovaný obsah V rámci online marketingu Vám radi pomôžeme so správou sociálnych sietí, stratégiou online komunikácie, PPC reklamnými kampaňami, vytvorením obsahu. SEO optimalizáciou, článkami do blogu a ďalšími.

Poradenstvo, Konzultacie

Neviete si rady s vašim problémom ? Tak neváhajte a zavolajte nás!. Vieme vám odborne poradiť vo všetkých oblastiach našich služieb.

Inštalácie, Servis, HW, SW

Potrebujete nainštalovat hardware, programy alebo operačný systém ? Mrzne Vám počítač ? Neviete si poradiť ? máte problém ?! Náš servis je tu pre Vás, zavolajte nás! Vieme Vám pomocť aj na dialku.

Cyber bezpečnost, Audit

Bezpečnosť sa Neoplatí v dnešnej dobe podcenovať, nebezpečenstvo napadnutia vas čaká na každom rohu! výrusy, malvare, Deravé IntelCore procesory a iné. Máme dlhoročné skúsenost v oblasti HW, SW, IT, AV ochrany, PC ochrany aj internetovej bezpečnosti, spravíme vám bezpečnostný audit a navrhneme riešenie.

Predaj počítačov na mieru

Dodávame moderné počítače značky MasterPC, vybavené najmodernejšiou technologiou, postavené na mieru pre Vás, otestované, Bezkonkurenčný Výkon v danej triede za rozumnú cenu, Od kancelárskych cez herné až po servery

Vizualizacie

Grafické prezentácie vašich budúcich produktov od obal, oblečeni, reklám až po autá

Foto Studio

Potrebujete odfotiť ? žiaden problém.

Tlač, Výroba

Čo Vám navrhneme Vám aj vytlačime alebo Vyrobíme

1

Príprava

Začíname Spoločním stretnutim. Pár otázok pre vás aby sme získali predstavu čo od nás chcete, ako by mal vyzerat finalny produkt, dohodneme si čas na dokončenie. Trávime veľa času hľadaním najlepších nápadov pre Vás.

2

Realizácia

Na detailoch nám záleži, neustále spolu komunikujeme a korigujeme vaše predstavy podla požiadaviek, je až neuveriteľné ako sa vedia vaše predstavy spojiť s našimi nápadmi, čo vedie k vašej maximálnej spokojnosti.

3

Dodanie

Zabezpečujeme všetky prvky projektu, overenie, kontrola, tlačenie, výroba vašeho produktu, Dodanie na miesto určenia. Instalácia, Zaškolenie, Servis. Vaša spokojnost a dalšia spolupráca je našim cieľom.